Widząc ogromne zaangażowanie ludzi dobrej woli, w listopadzie zeszłego roku, postanowiłyśmy zorganizować kolejną akcję - zbiórkę na kuchnię. Wielu uczniów do szkoły przychodzi głodnych.
U dzieci widać objawy skrajnego niedożywienia, które nie występują w Europie. Mimo entuzjazmu i chęci do nauki, głód i osłabienie często uniemożliwiają im efektywną naukę.

Dlatego z dużą radością, możemy ogłosić, że prace nad kuchnią zostały rozpoczęte!

Zapewnienie uczniom ciepłych posiłków znacząco wpłynie na jakość ich życia i edukacji. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, osobom dobrej woli i naszym wspaniałym patronom, dzięki którym możemy realizować ten projekt!

Kuchnia dla Ghany